O Nas

CM Profile - o nas

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku od 1995 roku! Zdobyte przez nas doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości usług i materiałów. Stale szukamy nowych inspiracji czerpiąc jednocześnie z tradycji i sprawdzonych rozwiązań. Indywidualnie traktujemy każde zamówienie wykonując je dokładnie i na czas. Wspieramy naszych klientów od samego początku, bo to oni są dla nas najważniejsi.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Specjalizujemy się w kompleksowym wykończeniu i renowacji podłóg drewnianych, a także w produkcji i sprzedaży luksusowych listew przypodłogowych oraz boazerii angielskiej. Nasze parkiety mają wyjątkowe wzory i doskonałą jakość. Wykonujemy zarówno parkiety tradycyjne, jak i artystyczne. Wykonujemy także schody, drzwi, zabudowy, cokoły i listwy przypodłogowe.

JAKIE MAMY DOŚWIADCZENIE

Przez 20 lat działalności położyliśmy tysiące metrów parkietu i listew zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych…

Współpracowaliśmy m.in. z firmą Dom Development S.A., wspólnie realizując duże inwestycje, z Muzeum Pałac w Wilanowie, gdzie udało się nam przywrócić dawny blask królewskim salonom w najdrobniejszym szczególe, a także z firmą Marwokat Sp. z o.o., z którą to podjęliśmy się renowacji parkietów w gmachu Urzędu Rady Ministrów.

Bez względu na rozmiar i rodzaj powierzonego nam zadania każdorazowo wykonywaliśmy je w terminie, wkładając w nie maximum zaangażowania i umiejętności.

CO NAS WYRÓŻNIA

– Jako niewielka firma przykładamy ogromną wagę do szczegółów

– Indywidualnie traktujemy każdego klienta

– Stawiamy na najwyższą jakoś usług i materiałów

– Ciągle szukamy nowych, innowacyjnych rozwiązań