Jak wykończyć podłogę elegancko i niedrogo?

Pomysł na efektowne wykończenie wnętrza prostym i stosunkowo niedrogim sposobem? Oczywiście zastosowanie listew przypodłogowych – wysokiej jakości cokoły, charakteryzujące się wykonaniem z pasją, zaangażowaniem i doświadczeniem. Taki pomysł sprawdza się w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego przeznaczenie. Jest pomysłem uniwersalnym i ponadczasowym, który nie ugina się przy zmienności trendów.
cokol-mdf-lakierowany

Cokół MDF Lakierowany

 

Listwa przypodłogowa Premium

Trwałość, prostota a zarazem elegancja to słowa dobrze opisujące nasze cokoły MDF. Dobre opinie o naszych wyrobach są przede wszystkim wynikiem dbałości o szczegóły i stosowania wysokiej klasy materiałów (MDF odporny na wilgoć i włoskie lakiery poliuretanowe), które nie są dostępne w zwykłych sklepach budowlanych. Ich właściwy dobór, połączony z innowacyjną konstrukcją daje wygodę i funkcjonalność przez wiele lat, przy zachowaniu naturalnego i stałego wyglądu. Co ważniejsze, produkt tego rodzaju charakteryzuje się wysoka odpornością na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne, więc może być zastosowany w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, wszędzie tam gdzie pojawiają się dzieci, czy są duże zwierzęta. To koncepcja wygodna, gdyż umożliwia ekspresowe zamontowanie na każdej (nawet krzywej ścianie). Dzięki temu oszczędza czas właścicielowi i elegancko wygląda.
listwy-premium-mdf-wilgocioodporne

Listwy Premium MDF Wilgocioodporne

System szybkiego montażu

Proponowane przez nas profile mają jeszcze inne zalety, między innymi to są w pełni komplementarne. Chodzi tu o nasz system montażu i wymienne elementy  (jak np. narożniki czy zakończenia listew). To z kolei gwarantuje świeży wygląd. Ponadto, jak zostało wcześniej wspomniane, listwa przypodłogowa składa się ze specjalnej konstrukcji, zawierającej uszczelkę, uniemożliwiającą pochłanianie przez dół cokoły wilgoci znajdującej się na podłożu (np pochodzącej z mycia podłogi). Zapewnia to perfekcyjne przyleganie do ściany i nie odkształcanie się przy zróżnicowanych warunkach atmosferycznych.
Szybki montaż listew CM Profile

Szybki montaż listew Elite Decor

Kupując listwy lakierowane Elite Decor macie pewność wieloletniego użytkowania bez względu na obecnie panujące trendy w aranżacji wnętrz. Jest wygodne w zastosowaniu i bezpieczne dla użytkowników. Pasuje niemalże wszędzie i do wszystkiego.

Tags: