Pełna oferta listew MDF

 

Profile klasyczne

Długość: 2,62m | Wysokość: dowolna | Grubość: 12, 16, 18, 22 mm

Lakierowane listwy przypodłogowe w klasycznym stylu, zadedykowane są osobom wymagającym, chcącym posiadać koncepcję sprawdzającą się przez długie lata. To pomysł niezwykle nowoczesny, stworzony z pasja i olbrzymim doświadczeniem. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii (MDF wysoce odporny na wilgoć), prezentowane cokoły będą Wam służyć przez wiele lat. To daje możliwość tworzenia bezpiecznych przestrzeni, zapewniających elegancki wygląd, pomimo dużego natężenia ruchu. Obecna na wierzchniej stronie warstwa lakieru nie tylko zabezpiecza materiał, ale również nie dopuszcza do niego zabrudzeń przez co produkt może wyglądać niezmienne przez długi czas. Ponadto stanowi koncepcję odporną na ścieranie, a więc i czyszczenie okazuje się proste i szybkie.

Profile nowoczesne

Długość: 2,62m | Wysokość: dowolna | Grubość: 12, 16, 18, 22 mm

Nasze nowoczesne listwy, dzięki którym można śmiało zmienić wystrój i dodać swojemu domowi urokliwego, eleganckiego wyglądu to przede wszystkim wytrzymałość oraz możliwość dopasowania do niemalże wszystkich podłóg. Bez względu na to, czy to parkiet czy drewniane klepki, obecność cokołów umożliwi podkreślenie ich wyrazistości oraz zabezpieczy przed uszkodzeniami w najbardziej narażonych na to miejscach. Nowoczesne koncepcje zaproponowane przez parkiet.pl cieszą się duża popularnością, chociażby ze względu ogromnych możliwości, jakie dają.

Profile angielskie

Długość: 2,62m | Wysokość: dowolna | Grubość: 18, 22 mm

Wysokie cokoły z serii angielskiej zachęcają swoim wytwornym wykończeniem, przez co może być idealnym pomysłem także w miejscach publicznych czy hotelach. Listwy można zamówić razem z dopasowanymi narożnikami, które umożliwiają bezproblemową wymianę uszkodzonych elementów na rogach elementów, bez konieczności demontażu całych listew, co również pozwoli na zachowanie efektownego wyglądu i oszczędność czasu. Listwa przypodłogowa z serii premium tego rodzaju daje gwarancję zadowolenia oraz odporności na wilgoć budowlaną, tak często obecną w nowo wybudowanych mieszkaniach. Warto więc rozważyć jej zakup już dziś.